Ankara TravestiTravesti ile Sevgili Olmak Düşündüğünüz gibi Değil | Ankara Travestileri, Ankara Travesti
Menu

Travesti ile Sevgili Olmak Düşündüğünüz gibi Değil

Travesti kelimesi ilk dile getirildiğinde direkt olarak olumsuz düşünceler ile bezeli bir hayal dünyası oluşuyor toplumumuzda. Fakat bu durum hiç de hayal edildiği gibi değil. Ankara travestileri bireyi olan kız arkadaşımla yaşadığım mutlu hayatı sizlerle paylaşmak istedim. Nasıl ki her erkek veya kadının benzer hayatları olmuyorsa trans kimlik arkasında kendini şekillendiren insanların da tek düze hayatları olmuyor. Ben biseksüel bir erkeğim. Üniversite okuyorum. Henüz 21 yaşındayım. Pek çoğunuza göre genç görülüyor olabilirim. Aslen buralı değilim. Sakarya’da üniversite okumak üzere bulunuyorum. Şu anki sevgilim ile okulda tanışmıştık. Kendisi trans olduğu için pek çok kişi ondan uzak duruyordu. Çünkü bilirsiniz. Travesti ile yakın duran erkeğin hakkında dedikodular dönmeye başlar. Yoksa sende mi gaysin? Aranızda neler var. Bunların hepsini yaşadım biliyor musunuz? Bana gelen arkadaşlarım hep oğlum sana ne oluyor herifin peşinden ayrılmıyorsun. Senin bununla cinsel ilişkin mi var. Ne buluyorsun bunda yaklaşma falan dediler. Ben de arkadaşım dedim. İyi bir insan ve kimseye zararı yok.

O zamanlar gerçekten biseksüel kimliğimi Selin’e açamamıştım. Fakat gel zaman git zaman ondan hoşlanmaya başladım. Hani derler ya Ankara travestileri hep cinsellik konuşur. Ya da ülke çapında ücretli seks dışında seks işçiliği dışında sohbeti muhabbeti olmaz diye. Şahsen ben bunu Selin ile aştım. Belki üç ay beraber aynı sırada oturduk aynı sosyal ortamları paylaştık fakat aramızda bir defa olsun ne cinsellik sözü açıldı ne de başka bir şey. Oysa kız arkadaşlarım ile henüz ikinci gün birbirimize cinsel içerikli mesajlar ve sohbetler bulurduk sohbet edecek. O farklıydı ve bu farklılık beni etkilemişti.

Her Trans Bireyin Farklı Bir Karakteri Vardır

İyi veya kötü anlamlandırmak ve örnek dışını kötülemek için söylemiyorum. Her trans bireyin farklı bir karakteri vardır elbette. İşte ben de böyle bana uygun birisine denk geldim. Duygularıma bir süre sonra engel olamadım. Ve Şu an sevgiliyiz. Ankara travestileri için bir umut veya örnek teşkil eder mi bilmem. Fakat sizi başka kanallara sürüklemek isteyen hiç kimseye muhtaç olmadığınızı bilmenizi istiyorum. Zorlanacaksınız. Belki de çok üzerinize gelecekler. Oynamak zorunda kalacaksınız. Fakat bence bunu hiç yapmayın. Olduğunuz gibi davranın ve karakterinizi de içinizden geldiği gibi icra edin. Günün sonunda olacak şey mutlaka sizi kabullenmeleri olacaktır. Ankara travestileri ile sevgili olmak sanıldığı gibi kötü bir şey değildir. Onların da duyguları vardır. Onlar da sever. Ve hatta size son bir şey söyleyeyim. Şu ana kadar yaşadığım tüm ilişkilerden daha sakin ve rahat bir şekilde ilişki yaşıyorum. İkimiz de birbirimize saygı duyuyor ve seviyoruz.

Etiketler: , , , , , ,

Bir cevap yazın