Ankara TravestiAnkara Travestilerinin Sıra dışı Fanları | Ankara Travestileri, Ankara Travesti
Menu

Ankara Travestilerinin Sıra dışı Fanları

Bugünkü haberimiz içerisinde bir nebze de olsa erotik figürler barındırıyor. Sohbet konuğumuz İstanbul travesti sahibe Aysa. Uzun zamandır fem dom domine kültürü içerisinde sükse yapmış trans kadın. Bizlere hem ününden bahsedecek hem de sahibe mistress ne demek nasıl duygular içerisinde seans veriyor onları konuşacağız. Sahibe ve köle ilişkisi sadece cinsel hayat ile sınırlı değil diyor. Ezilme ve aşağılanma oldum olası bir dünya kültürü olmuştur. Bunu yönetenler ve yönetenler olarak da sınıflandırabiliriz. Şöyle ki siyasetin içerisinde de bana soracak olursan aynısı vardır. Düz bir ilişkide. Karı koca evlilik yaşantısında. Bu her zaman ezilen ve ezen üzerine gelişmiştir. Fakat bazı insanlarda bu duygular farklı ve yoğun olarak sirayet ediyor.

Travesti Mistress Olarak Dünya Turnesine Çıkıyorum

Burası femdom domine mistress veya BDSM sitesi olmadığı için sizlere basit bir şekilde anlatacağım. Genelde sahibe escort seansları veriyorum. Hani bilirsiniz elde kırbaç lateks gibi seks kıyafetleri. Deri bir bot. Aynı zamanda da karşımda benden gelecek her şeyi baş üstü eden bir seks kölesi var. Benimle olmak ve bana hizmet etmek için can atıyor. Baştan çıkıyor ve aynı zamanda da kuduruyor. İlk zamanlar Ankara Travestileri arasında ünlendim ve en fazla mesaj atılan sahibe travesti oldum. Elbette sosyal medya ve internet sitesi ile sanal ortamlarda da aktif olmam ünüme ün kattı. Benimle olmak için yurt dışından insanlar yazmaya başladılar.

Fakat bu yurt dışında yaşayan insanlar öyle basit kişiler değildi. Aralarında Arap dünyasından prensler var. Çok ciddi iş adamları var. Hepsinin de seks kölesi gibi gizli bir cinsel hayatları bulunuyor. Mesela Dubai sahibe olarak ayda bir defa Dubai’ye gittiğimi söylesem büyük ihtimalle şaşırırsın. Orada en lüks otellerde konaklıyorum. Bunu finansal kölelerim karşılıyorlar. Her sabah bir bakıyorum ki hesabıma para gelmiş. Telefonumu kontrol ettiğim zaman Arap kölemden gelmiş olduğunu görüyorum. Beni sevmiyorlar. Bana adeta tapıyorlar. Adam karısına yapmamış olduğu güzellikleri bana yapıyor ve her an benimle geçirmek istiyor. Bundan elbette hoşlanıyorum. Bu yüzden diyorum ki Ankara Travestileri deyip de geçme. Bu hayatta herkesin ulaşamadığı dışarıdan gibi olmayan şeyler vardır. İşte ben de bu güzel örneklerden bir tanesi olduğumu düşünüyorum. Ankara travesti mistress tanıtımıma devam edeceğim. Bundan sonraki yazım Ankara Travestileri cinsel fanteziler üzerine olacak. Bir yazı dizisi şeklinde gitmeyi düşünüyorum.

Etiketler: ,

Bir cevap yazın