Ankara TravestiAnkara Travestilerinde Huzuru Arayın | Ankara Travestileri, Ankara Travesti
Menu

Ankara Travestilerinde Huzuru Arayın

Şu an Ankara travestileri ilanlarından en farklı ve samimi olanını okuyorsun. Arkana yaslan demeyeceğim çünkü okuduğun satırlar karşısında dikleşeceksin. Vücudun istem dışı sertleşmeye ve bizi arzulamaya başlayacak. Sakın bu duygudan kaçmaya çalışma. Zaten istesen de başarısız olacaksın. Şöyle söyleyeyim. Kafam hafif çakır keyif şu an. Benimle aynı evi paylaşan çıtır travesti arkadaşımla kucak kucağa oturuyoruz. Elimizde kırmızı şarap bardağı içiyoruz. İçtikçe de azıyor ve kuduruyoruz. Dudaklarımız birleşiyor bazen ve sevişiyoruz. Evimizde belki de dışarının o gergin havasından çok izole bir hayat yaşıyoruz. Grup seksin ve birbirimize duymuş olduğumuz bu azgın duyguların söndürülmesi gerekiyor. Bunu kim mi yapacak? Elbette bu satırları okuyan ve şu an kendini yanımızda gibi hayal eden sen yapacaksın?
Cesaretin var mı? Yirmili yaşların başında oldukça çıtır ve pasif gaylikten yeni travesti olmuş iki genci idare edebilecek misin. Bizi saçlarımızdan kavrayıp da acaba hangisini becersem diye hayal ettiğin ana götürebilecek misin? Kendimizden bahsetmeye fiziksel olarak devam etmek istiyorum. Birinci olarak ikimiz dem minyon beyaz tenli Ankara travestileri sayılırız. Ben 21 yaşındayım. Kız arkadaşım Selin ise 20 yaşında. Ankara’da üniversite okurken birbirimizi tanışımız iki pasif eşcinsel gay idik. Bu sene travesti olduk. Yeni bir hayat tarzı yeni tatlar. Ne demek istediğimizi tahmin edebiliyorsunuzdur. Tüm bu fiziksel seksapele ek olarak hayatı yarın yok gibi yaşayan iki çılgın insanız anı zamanda. Şu gençlik yaşlarımızı olabildiği kadar doyumsuz ve çılgın geçirmek istiyoruz. Bilmiyorum son zamanlarda Ankara gece hayatında bir durgunluk mu var? Yoksa biz böylesine kudurduğumuz için mi bize öyle geliyor. Sanki birkaç ay önce çok daha deli dolu zamanlar geçirebiliyorduk.
Ankara Grup Yapan Travestiler Sizleri Bekliyor
Senin kadar çılgınız ve her şeye varız diyorsan bizi bu hareketli hayatına monte etmek için ne bekliyorsun. Gerçekten çok orijinal kişiler yazıyor bize. Bazen Ankara’dan umutlanacak gibi oluyoruz. Normalde pasif olmamıza rağmen ikimizi evine çağıranlar oluyor. Bunlardan birisi de swinger evli çiftler. İkiniz bir olun ve karımı becerin ben de sizi izlemek istiyoruz diyorlar. Çok nadir şekilde aktif oluyoruz ve genelde pasif gibi hissediyoruz. Fakat böyle grup seks swinger Ankara cinsel teklifleri geldiği zaman da doğrusu baştan çıkıyoruz. Kendimizi eğlendirmek ve daha öteye geçmek için her şeyi yaparız. Cinsel ilişki ve buluşmalar bence günahına değmeli. Ne varsa hiç düşünmeden mutluluğumuz doğrultusunda bunları gerçekleştirmeliyiz. Biliyorum yakışıklım. Sen de sıkıldın bazı şeyleri gizli kapaklı yaşamaktan ötürü duyduğun ezikliğe. Fakat Sodom günah günlerini bizimle yaşamak sana hiç tahmin edemeyeceğin şekilde safi zevkten başkasını vermeyecek. Bence bu grup Ankara travestileri denemeye değer. Sen ne düşünüyorsun? Ara bizi ve derinliklerde kaybol.

Etiketler: ,

Bir cevap yazın