Ankara TravestiAnkara Travestileri Sosyal Hayatın Her Yerinde | Ankara Travestileri, Ankara Travesti
Menu

Ankara Travestileri Sosyal Hayatın Her Yerinde

Geçtiğimiz günlerde yapılan LGBT Ankara yürüyüşünde travestiler gayler ve biseksüel kişiler ile konuşma imkanı bulduk. Bizi kırmadılar fakat içlerinin de dolu olduğunu gördük. Özellikle Ankara travestileri söz hakkının kendilerine geldiğini gördükleri zaman sorunlarından bahsettiler. Azramalıyor bir ani hareket ile mikrofonumuzu ve başlıyor konuşmaya. Gayler ve biseksüellere bir sözüm yok. Fakat Ankara gecelerinde onların bir nebze de olsun daha rahat olduğunu düşünüyorum. İstedikleri gibi sosyal hayatlarını da yaşayabiliyorlar. Meraklı ve kindar gözler onlardan çok uzaklar. Mesela gayler çok feminen olmadıkları sürece cinsel kimliklerini gizleyebiliyorlar. Biseksüellere ise söyleyeceğim hiçbir şey yok. Yanlarına iki tane kız arkadaş aldılar mı tüm şüpheler ortadan kalkıyor. Fakat biz Ankara travestileri için durum böyle mi? Şahsen ben sosyoekonomik olarak gerçekten elit ve kaliteli eğitimli insanların arasında yaşamama rağmen yolda yürürken pek çok meraklı göze maruz kalıyorum. İnsanlar beni gözleri ile rahatsız ediyorlar.

Bazen iki kelime ile… Kimi akşamları yolda yürüdüğüm zaman sarhoşlara denk geliyorum mesela. Bana Eryaman travestileri ile özdeşleşen soruyu soruyorlar. Ücretli cinsel ilişkiye girmek ister misin seni grup yapmak istiyoruz ve buna benzer şeyler. Bu insanlar kendilerini delikanlı olarak görüyorlar diyelim. Sokakta gördükleri herhangi bir kadına bunu yapamazlar. Çünkü maçaları yetmez. Fakat konu Ankara travestileri olunca vurun kahpeye tarzında bir yaklaşım oluyor. Bunun bir etkisi de Ankara travesti escort bayanların çok olması.

Sosyal Yaşamda Travestilere Daha Çok Yer Açılması Lazım

Her travesti paralı seks yapıyor yanılgısından sanırım insanların kurtulması lazım. Fakat bunda eğitim önemli. Ayrıca medya haberlerine baktığımız zaman travestiler ile ilgili haberlerin neredeyse tamamı seks ve cinsel ilişki üzerine. Doğal olarak farkında olmadan bir beyin yıkama gerçekleşiyor. Ya da trans cinayetleri politiktir de diyebilirim. Belki de bunu bilerek yapıyor olabilirler. Şahsen ben ve arkadaşlarım eğer bugün Ankara LGBT etkinliğinde isek alışın her yerdeyiz demek için buradayız. Bizi sadece yatakla cinsel fantezileriniz ile özdeşleştiremez siniz. Bizim de sizin gibi duygularımız var. Bizim de hislerimiz ve kendimize göre hayat kurallarımız var. Biz de gündüz çalışmak kariyer yapmak isteriz. Biz de bir kadın gibi insan gibi aşık olmak ve düzenli yaşamak isteriz. İşte bu gibi şeyleri yaşama arzusunda iken toplum baskısı ve dışlanma elbette insanları özellikle de Ankara travestileri paralı sekse yönlendiriyor. Yaşamak ve para kazanmak zorundasın. Hiçbir gidecek yerin yok. Kimse de seni işe almıyor. Aile ameliyat oldun ve cinsiyet değiştirdin diye sana uzak ve yardım etmiyorlar. Son çare olarak cinsel ilişkiye giriyorsun. Sizleri temin ederim ki bu ilişkiye girip de mutlu olanların ve bunu isteyenlerin sayısı oldukça az. Ben Ankara trans birey olarak bunu rica ediyorum.

Etiketler: ,

Bir cevap yazın